Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
komu zrobili na złość? normalnym ludziom, a nie prezesowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego niszczycie Górnik Łęczna poj...........ni frajerzy w krawatach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dużo ludzi poszło zobaczyć jaki poziom reprezentuje Ekstraklasa i co się okazało żenada dlatego ja i moi znajomi wolę Motor Lublin i fajną atmosferę na trubunach a nie jakiś tam piknik Nigdy Więcej Piknikom tylko świnie chodzą na Górnika w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tysiące kibiców czekały na bilety ale się przestraszyli łysych osiłków i rozeszli się na działki rozpalili grilla i świetnie się bawili do 21 przy chipsach i cooli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnystaw popiera bojkot Motoru i Górniak! Stop dewiantom typu karaluch i kopiejko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie łęczniaki, że bojkotujecie mecze Górnika w Lublinie. Bojkotujcie też nasze szkoły, zakłady pracy i dyskoteki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracając z meczu z kolegą koło dworca ,bo tam mieliśmy zaparkowany samochód dostaliśmy po symbolicznym liściu i kopię w cztery litery:( Apeluję więc do tych co się jeszcze wybierają aby się dokładnie rozglądał...Dla mnie żenada więcej tam się nie pojawię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brako Kibice!! Górnik tylko w Łęcznej - pozdrawiam z kibolskiego Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chcemy Górnika Łęczna w Lublinie. Zabierzcie sobie tych nędznych kopaczy do Łęcznej. Walczcie o nich tak jak oni walczą o kasę od lublinian. Gdybym mieszkał w Łęcznej to bym się wstydził że tacy kopacze są w moim mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Świetnie łęczniaki, że bojkotujecie mecze Górnika w Lublinie. Bojkotujcie też nasze szkoły, zakłady pracy i dyskoteki!
Ten komentarz miał mieć jakiś sens? Czy ja go nie widzę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, nie żałuję pieniędzy.  Piłka nożna już od jakiegoś czasu, to tylko biznes. Kto tego niezauważył i przespał, to już jego problem. Emocje i sentymenty na bok.  Moim zdaniem jeśli strony się nie dogadają, każda zostanie z niczym (Górnik spadek do I ligi, co oznaczać będzie upadek definitywny klubu - moim zdaniem; kibice Górnika - brak drużyny na jakimkolwiek poziomie). Ale takie rzeczy trzeba przewidywać.  PS. Dobra rada dla włodarzy Górnika, sprawdzcie, jaką wagę mają 5 groszówki żeby wyszło 40 zł, wążcie je zamiast liczyć! ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapelko wypier dalaj z naszego klubu zdrajco he bany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frajer to cie zrobil gornik tylko w Lecznej Pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******ey.com/pl/pl/industries/media---entertainment/ekstraklasa-pilkarskiego-biznesu-2015
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz grzecznie po meczu z papierami na Bogdankę o przyjęcie do pracy skomleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoon napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Świetnie łęczniaki, że bojkotujecie mecze Górnika w Lublinie. Bojkotujcie też nasze szkoły, zakłady pracy i dyskoteki!
Ten komentarz miał mieć jakiś sens? Czy ja go nie widzę? Ma sens... nie chce wiochy w mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać mi się chce z niektórych komentarzy, że kibice że idioci tylko żaden z was by nie wpadł na taką akcje ba nikt zwas nie wie co znaczy dla kibica klub za którym jeździł dopingował , a nawet pracę stracił Januszki widzą to w jednym kolorze, dobrze jest chcieli promocje Lublina to mają cała Polska już wie że najwięcej groszy gdzie. A po drogie Arena do stadionu w Łącznej jeśli chodzi o płytę boiska to totalna porażka słaba reklama trochę za mało na ten temat także znawcy Janusze co powiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Śmiać mi się chce z niektórych komentarzy, że kibice że idioci tylko żaden z was by nie wpadł na taką akcje ba nikt zwas nie wie co znaczy dla kibica klub za którym jeździł dopingował , a nawet pracę  stracił  Januszki widzą to w jednym kolorze, dobrze jest chcieli promocje Lublina to mają cała Polska już wie że najwięcej groszy gdzie. A po drogie Arena do stadionu w Łącznej jeśli chodzi o płytę boiska to totalna porażka słaba reklama trochę za mało na ten temat  także znawcy Janusze co powiecie
klub został w Łęcznej, to  zespół rozgrywa mecze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krasnystaw to nwet w *** nie ma tego całego górnika i motoru. a ty na mecz na tę wieś pojechałeś jak cię kumple za fre wzięli do auta. wieś to wieś i w Łyncny nie ma mowy o piłce na poziomie bo tam nie ma ani budżetu ani dla kogo  grać. Żeby w nc+ to jakoś wyglądało to na lecha, legię kapelko zwoził dzieci z całego regionu za darmo. krasnystaw jeszcze raz mówię że nawet w ***  nie ma tych pseudo klubików. dla nas to wy możecie i w modliborzycach grać.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Żuk Bogdanki wróg!
Baranku bozy w bogdance jest dobra zmiana a nie Zuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...